خرید پارچه

نمایش 1–24 از 140 نتیجه

خرید اینترنتی پارچه

یکی از روش های خرید پارچه ، جست و جوی متریال مورد نظر در فضای مجازی است. امروزه این روش خرید در درجه اهمیتی بالایی قرار دارد. فروشگاه ها و تولید کنندگان پارچه برای خود یک سایت اختصاصی راه اندازی کرده اند. کافیست نام پارچه مورد نظر خود را در موتور جستجوی آن ها سرچ کنید. در صورت وجود متریال مورد نظر شما، نمونه نامبرده برایتان بالا خواهد آمد. اما این روش یک ایراد قابل توجه دارد. شما امکان لمس پارچه و ارزیابی کیفیت آن را ندارید. شاید متوجه جنس محصول خریداری شده نمی شوید. اما امتیازات فراوانی برای این روش متذکر شده اند. صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه از جمله امتیازات قابل توجه آن می باشد. در هر ساعت و در هر مکانی می توانید خرید خود را ثبت کنید. البته با توجه به کیفیت عالی محصولات فروشگاه شیک باشیم خیالتان از بابت جنس پارچه راحت باشد 🙂

خرید مستقیم پارچه

تولید کنندگان اصلی یک محصول، پایین ترین قیمت ممکن را به آن محصول می بخشند. پس از آن، به دلیل دست به دست شدن این محصول و حضور واسطه بر قیمت افزوده می شود. هر چه واسطه ها بیشتر شود، قیمت بیشتری نیز به خود می گیرد. در خرید مستقیم پارچه، به تولید کننده اصلی و کارخانجات تولیدی مراجعه خواهد شد. لزومی به مراجعه حضوری و خرید فیزیکی نیست. کافیست به سایت تولید کننده وارد شوید و متریال خود را بخواهید. ارزان بودن پارچه بزرگ ترین مزیت این روش محسوب می شود. عدم دست به دست شدن آن سبب پایین بودن قیمت خرید خواهد شد.

پارچه

 خرید متری پارچه

یکی از روش های معمول خرید پارچه بر اساس متراژ آن صورت می گیرد. در این روش هر متر پارچه بر حسب جنس و کیفیت خود یک قیمت خاصی  دارد. به ازای متراژ دلخواه شما پارچه برش می خورد. بدین طریق هر اندازه از آن را که بخواهید به همان نسبت می خرید. این روش برای خریداران جزئی پارچه، روشی به صرفه می باشد. ضمن این که دور ریز کم تری نیز خواهد داشت. این روش معمولا برای پارچه های گران قیمت و محکم انجام می شود. نمونه هایی که به راحتی قابلیت اندازه گیری و برش دقیق دارند. این نمونه ها معمولا از درجه کشسانی متناسب و محدودی برخوردارند.

خرید پارچه کیلویی

یکی از روش های سودمند خرید پارچه، دریافت آن به صورت کیلویی می باشد. در این شیوه برای هر کیلو از یک متریال این چنینی، قیمت مشخصی لحاظ کرده اند. معمولا پارچه هایی که دارای خصلت کشسانی هستند بدین شیوه به فروش می رسند. این نمونه ها به صورت متری به درستی اندازه گیری نمی شوند. خصلت کشسانی آن ها از اندازه گیری صحیح جلوگیری می نماید. در این روش می توان پارچه هایی ارزان قیمت را یافت. متریال خاصی به صورت کیلویی به فروش می رسد. بنابراین باید دید آن چه که شما می خواهید بدین شیوه به فروش می رسد. کارخانجات تولیدی این شیوه را برای ارائه پارچه به مخاطبان خود در نظر می گیرند.

خرید عمده پارچه

یکی دیگر از شیوه های خرید پارچه، خریداری آن به صورت عمده می باشد. عمده فروشی سبب افت قیمت پارچه خواهد شد. این روش برای تولید کنندگان لباس، تولید کنندگان مبلمان و تولید کنندگان وسایل پارچه ای بسیار به صرفه است. به خصوص اگر این خرید عمده را از خود تولید کننده اصلی بخواهند. این روش همانند روش کیلویی می باشد. امتیازات مشابهی برای این دو شیوه وجود دارد. قیمت پایین آن برای خریداران عمده و کلی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

پارچه اینترنتی

پارچه آنلاین

برای خرید پارچه دلخواه خود به کجا می روید؟ اغلب افراد طبق روش سنتی به سمت خرید از فروشگاه ها و پارچه فروشی های بازار می روند. تمامی این مغازه ها را برای یافتن پارچه مورد نظر خود در طرح، رنگ و قیمت مناسب می گردند. حتی ممکن است آن چه را که می خواهند نیابند. امروزه خرید و فروش پارچه به شکل اینترنتی نیز ممکن شده است. در بستر اینترنتی، فضایی برای ارائه انواع پارچه و البته عرضه‌ آن وجود دارد.  اما پارچه آنلاین چه مزایا و معایبی را در بر دارد؟ آیا می توان بدین شکل یک خرید مطمئن و مناسب را تجربه نمود؟

مزایای خرید پارچه اینترنتی

  • دسترسی سریع و راحت

در خرید آنلاین پارچه، فرد به طیف وسیعی از انواع پارچه دسترسی پیدا می کند. این کار در کم ترین زمان ممکن صورت می گیرد. بنابراین لازم نیست مغازه های شهر را بگردید و خود را خسته کنید. کافیست نام پارچه خود را در موتور جستجو وارد نمایید. انواع فروشگاه های موجود و تنوع محصول درخواستی شما بالا خواهد آمد.

  • عدم محدودیت مکانی

برای خرید پارچه حضوری، معمولا بازار تا ساعت های خاصی باز است. این اقدام معمولا در طول روز انجام می شود.  خرید پارچه آنلاین محدودیت زمانی و مکانی ندارد.  در هر ساعتی از شبانه روز و در هر مکانی می توانید این خرید را انجام دهید. فقط کافیست در مکان مورد نظر به اینترنت دسترسی داشته باشید.

  • تنوع گسترده

خرید آنلاین پارچه یک مزیت مهم و اساسی دارد. این که شما می توانید تنوع گسترده ای از پارچه ها را در کنار هم ببینید، اتفاق جالبی است. با توجه به اطلاعات هر پارچه به راحتی امکان قیاس آن ها با هم وجود دارد. این طیف وسیع قابل رؤیت، یک امتیاز مهم است که در بازار فیزیکی و خرید حضوری وجود ندارد.

  • قیمت مناسب

پارچه آنلاین معمولا قیمت کم تری نسبت به خرید حضوری آن دارد. زیرا در این جا معمولا برخی از واسطه ها حذف شده اند. اگر قصد دارید پارچه مورد نظر خود را کمی ارزان تر بخرید، خرید اینترنتی آن به صرفه تر است. به خصوص که معمولا کارخانجات تولیدی، سایت فروشگاهی برای تولیدات خود راه اندازی کرده اند. با خرید اینترنتی می توانید پارچه ی مورد نیاز خود را کاملا مستقیم از تولید کننده آن را بخرید. بدین شکل با پایین ترین قیمت ممکن خرید شما صورت می گیرد.

  • مخاطبان پارچه آنلاين

هر کسی می تواند به صورت آنلاین پارچه را خریداری نماید. کافیست خریدار باشد و قصد چنین کاری را داشته باشد. اگر خرید عمده پارچه داشته باشید، این روش بسیار سودمند تر خواهد بود. مغازه داران و تولید کنندگان لباس و وسایل پارچه ای بهتر است پارچه را آنلاین تهیه نمایند.

  • تشخیص نادرست

متاسفانه در مورد پارچه آنلاین یک ایراد وجود دارد. این که نمی توانید آن را لمس کنید و درست تصمیم بگیرید. برخی از موارد ممکن است کیفیت مطلوبی نداشته باشند‌. تشخیص داشتن کیفیت یا نداشتن آن در یک خرید مجازی ممکن نیست. برای حل این مشکل باید مراکز معتبر و مطمئن را بشناسید و از آن ها خرید نمایید. ما در شیک باشیم بهترین کیفیت را برای شما فراهم کرده ایم.

پارچه آنلاین

جمع بندی

پارچه آنلاین یک نوع خرید با صرفه اقتصادی بوده که در پول و وقت شما صرفه جویی می نماید. امروزه اکثر خرید و فروش ها به فضای مجازی راه یافته اند‌. امتیازات مثبت این نوع خرید، معایب و ایرادات ناچیز آن را پوشش می دهد.

اطلاعات بیشتر ...