کیف زنانه و دخترانه

نمایش دادن همه 17 نتیجه

خرید کیف زنانه و دخترانه

کیف زنانه یک اکسسوری کاربردی بوده که انتخاب را برای خانم ها مشکل نموده است. یک چند راهی بزرگ که در هنگام خرید ذهن را به خود مشغول می کند. باید چه نمونه ای و یا چه مدلی بخرم؟ اندازه آن کوچک باشد یا بزرگ؟ رنگ روشن بگیرم یا به سمت رنگ های تیره بروم؟ جنس کیف من باید از چه نوع متریالی باشد؟ نوع مورد نظر من به چه شکلی باید حمل شود؟ همه این سوال ها یک طرف، مشاهده انواع کیف زنانه از طرف دیگر درگیری ذهنی ایجاد می کند. خرید کیف زنانه برای اغلب خانم ها سخت بوده و زمان زیادی را به خود می گیرد. زیرا انتخاب گزینه مناسب، فرد را با سردرگمی روبرو می کند. اگر به موارد زیر توجه کنید یک خرید ساده، موفق و مناسب نصیبتان می شود.

خرید کیف زنانه بر اساس سن

سن یکی از معیارهای مهم در انتخاب و خرید کیف زنانه می باشد. خانم ها در هر سنی رنگ های به خصوصی را می پسندند. دختران جوان به سمت کیف های کوچک تمایل دارند. زیرا حجم وسایل همراه آن ها چندان زیاد نیست. در حالی که یه خانم در دوران مادری به کیف های بزرگی نیازمند است. به طوری که بتواند حجم وسایل زیاد خود را درون آن بگنجاند. برای خانم های میانسال یک نمونه متوسط جوابگوی نیازهای آن ها خواهد بود.

خرید کیف زنانه بر اساس اندام

  • برای افرادی با پایین تنه پر، کیف های متوسط با بند کوتاه مناسب است. به این افراد اندام گلابی شکل اطلاق می شود. بدین طریق نقطه تمرکز از پایین تنه فاصله می گیرد.
  • افرادی که بالا تنه پری دارند به سمت کیف هایی با بند بلند بروند. به این گروه اندام سیبی شکل اطلاق می شود. این نمونه اکسسوری نقطه تمرکز را از بالا تنه دور می نماید. نمونه های دستی نیز گزینه مناسبی می باشند.
  • افرادی با اندام ورزشکاری خشونت ظاهری دارند. این خشونت نیازمند کیف هایی لطیف و هنرمندانه بدون زاویه هندسی است. کیف هایی با ابعاد هندسی نوک تیز خشونت ظاهری آن ها را بیشتر می کنند.
  • افراد لاغر با یک کیف پر زرق و برق همراه با تزیینات فراوان، ظاهر بهتری دارند.
  • افراد درشت سایز و چاق بهتر است از نمونه هایی با سایز متوسط بهره ببرند. رنگ روشن و حجم بالا در یک کیف، برای آن ها سازگاری بیشتری دارد.

خرید کیف زنانه بر اساس اندازه

کیف ها با ابعاد و اندازه های مختلفی طراحی شده اند. هر نمونه از این اندازه ها دارای حجم به خصوصی می باشند. به طور حتم یک حجم مشخص برای گنجاندن مقداری وسیله تناسب دارد. بر اساس نوع کیف و موقعیت استفاده از آن، سایز مورد نظر گزینش می شود. به طور مثال یک نمونه مجلسی بهتر است اندازه ای کوچک و جمع و جور داشته باشد. حال آن که یک نمونه روزانه و اداری حجم بیشتری دارد تا بتواند اقلام بیشتری را در خود جای دهد. یک نمونه مناسب برای دورهمی ها، از سایزی متوسط بهره می برد. مادرها برای گردش و تفریح حجم بسیار زیادی وسیله به همراه خود دارند. در این جا به سراغ نمونه های بزرگ و حجیم می روند.

خرید کیف زنانه بر اساس کاربرد

کیف زنانه کاربردهای متنوعی را به خود اختصاص می دهد. باید دید کدام کاربرد مد نظر شماست.

  • کیف مجلسی: کیف های مجلسی زنانه ابعادی کوچک دارد. نمونه هایی پر زرق و برق که از تنوع ساختاری برخوردارند.
  • کیف های روزانه: کیف هایی با حجم های گوناگون که دارای طراحی های متنوعی نیز می باشند. ساختاری مستحکم و با کیفیت دارند. برای حمل ابزار و وسایل روزانه فضای کافی را به خود اختصاص می دهند.
  • کیف های اداری: کیف های زنانه اداری ابعادی بزرگ و شکیل دارند. معمولا به صورت دستی طراحی شده اند. در رنگ های تیره و با جنسی مقاوم موجود هستند.
  • کیف های ورزشی: کیف های ورزشی زنانه حالتی اسپرت دارند و حجم بزرگی را به خود اختصاص می دهند. ظاهری اسپرت دارند و به صورت های مختلفی طراحی شده اند. به حالت های ساک دستی، کوله پشتی و کیف دوشی طراحی می شوند.

خرید کیف زنانه بر اساس جنس

کیف های زنانه به کمک متریال های مختلفی ساخته می شوند. در این بین انواع کیف چرم در نمونه های طبیعی، مصنوعی و جیر استفاده می شود. چرم ماده ای ارزشمند و گرانبها همراه با کیفیت بسیار بالایی می باشد. پارچه در طرح و رنگ گوناگون، باعث تولید نمونه هایی سبک و ماندگار می شود. ضمن این که قابل شست و شو نیز می باشد. نمد یکی دیگر از مواد اولیه مناسب برای طراحی این گروه از اکسسسوری ها می باشد. کیفیت بالا، قیمت پایین و زیبایی، امتیازات این گزینه است. از انواع عوامل تزیینی نیز برای آراستن این محصول استفاده می شود. انواع نخ و کاموا برای بافت این گزینه موجود می باشد. کیف های زنانه بافتنی به شکل های مختلفی ساخته می شوند.

خرید کیف زنانه بر اساس رنگ

رنگ کیف زنانه در خرید اصولی آن نقش مهمی بازی می کند. این گزینه با توجه به سن، جنس و اندام فرد گزینش می شود. ضمن این که سلیقه کاربر نیز دخیل می باشد. البته اثر استایل و سبک پوشش یک فرد را نمی توان نادیده گرفت. اگر بتوانید رنگ آن را با سایر رنگ بندی پوشش خود هماهنگ کنید، خیلی هم بهتر می شود. معمولا رنگ کیف و کفش با هم دیگر هم خوانی دارد. به ست بودن رنگ این محصول با سایر بخش های پوشش خود توجه نمایید. البته اگر می خواهید خوش پوش و شکیل به نظر برسید.

جمع بندی

در خرید کیف زنانه، یک خانم با تعدادی زیادی سوال مواجه است. این سوالات در صورت دریافت پاسخ مناسب، به یک خرید اصولی و موفق منجر می شود. سعی کنید بر اساس فاکتورهای معرفی شده پیش بروید. بدین طریق یک نمونه مناسب و همسان با نیاز خود می خرید. در تمامی این موارد کیفیت کالای خریداری شده را اصل قرار دهید. کیفیت متریال، کیفیت دوخت و کیفیت طرح از جمله موارد قابل توجه در تمامی فاکتورها خواهد بود.

اطلاعات بیشتر ...