10 نکته کابردی و مهم برای خرید پیراهن مردانه

10 نکته کابردی و مهم برای خرید پیراهن مردانه

در این مقاله با ۱۰ نکته مهم برای خرید پیراهن مردانه آشنا میشویم. یک پیراهن که تن خور خوبی داشته باشد، اساسی ‌ترین و مهم ‌ترین گزینه در استایل یک مرد است. یک پیراهن تمیز و شفاف که کاملاً به استایل و یا کت شما می آید به شما احساس کنترل می‌دهد، مانند یک رئیس. بسیاری از جزئیات کوچک  درست از یقه تا آستین ها  تبدیل به نکاتی مثبت در یک پیراهن میشود.

۱۰ نکته برای خرید پیراهن مردانه

با این حال، خرید پیراهن مناسب کار دشواری نیست.می توانید همانگونه که میتوانید در فروشگاه های بزرگ و معتبر بهترین پیراهن ها را پیدا کنید در بوتیک های معمولی نیز امکان این وجود دارد که پیراهن مورد نظر خود را پیدا کنید.

در این مقاله چندین نکته مفید و تمامی نکاتی که باعث میشود بهترین انتخاب را داشته باشید به صورت کامل توضیح داده شده است.

رنگ های مورد نظر خود را بشناسید

قبل از اینکه حتی به خرید هر چیزی فکر کنید، بهتر است که زمانی را صرف این کنید که بفهمید چه رنگ هایی برای شما مناسب است. رنگ پوست، چشم و رنگ مو را در نظر بگیرید، سپس مطمئن شوید که از این گزینه ها به عنوان یک قانون کلی استفاده می کنید این کار کمک می کند تا بیشتر مواردی را که شما را سردرگم میکند را حذف کنید.

سایز و استایل خود را بشناسید

همه ما در تیپ های بدنی مختلف و دارای شکل ها و اندازه های مختلف در استایل خود هستیم، این چیز جدیدی نیست. دانستن سایز کفش یا ژاکت شما می‌تواند باعث صرفه‌ جویی در ساعت‌های بی ‌شماری در هنگام جستجو در قفسه‌ها شود. واقع بین باشید، فقط به این دلیل که شلوار جین تنگ را دوست دارید، نبایدفکر کنید که این سبک لباس به شما بهترین استایل را میدهد.

10 نکته کابردی و مهم برای خرید پیراهن مردانه

به تناسب هایی بچسبید که مکمل تیپ بدنی شما هستند. برخی از مردان تناسب اندام را نادیده می گیرند و فقط پیراهن های خود را در اندازه های کوچک، متوسط، بزرگ یا فوق بزرگ می خرند. فرقی نمی‌کند فرم بدنشان چه شکلی باشد، باید پیراهنی بخرید که به اندام شما نزدیک باشد.

  • سه نوع اندام اصلی

معمولی، مخروطی و باریک! تناسب نوع معمولی پیراهن معمولاً صاف قرار میگیرد و برای راحتی بیشتر، چین‌هایی در پشت اضافه می‌شود تا حس راحتی بیشتری را به شما ارائه دهد.  تناسب مخروطی مدرن تر و جذاب تر است، با بدنه و آستین های باریک، و بدون چین های پشتی. تناسب باریک به معنای واقعی کلمه با خطوط بدن شما شکل می گیرد،و کاملا به کمر و بدن شما میچسبد.

 تنظیم بودجه خود

همیشه باید بودجه ای در هنگام خرید پیراهن مردانه تعیین کرد. کارکنان یک بوتیک خوب همیشه اماده راهنمایی شما هستند، اما وظیفه آنها این است که بیشترین مقدار پول نقد را از جیب شما خارج کنند. پس محکم باشید و بدانید چه زمانی بودجه کافی را برای خرید پیراهن صرف کرده اید.

زمان خرید پیراهن مردانه

صلح و آرامش ، یک کالای کمیاب است. اگر در طول هفته یک روز تعطیل داشته باشید، ارزش دارد که از آن برای خرید خود استفاده کنید. اگر تایم کمی دارید بهتر است آنلاین خرید کنید، می توانید محدوده و قیمت بهتری پیدا کنید.

اساساً، شما می‌توانید با دانستن اینکه چگونه و چه زمانی یک لباس را می‌پوشید، و اینکه چگونه این لباس با بقیه لباس هایتان تناسب دارد، تصمیمات خرید هوشمندانه بگیرید.

انتخاب از بین برند هایی که میشناسید

در خرید پیراهن مردانه سعی کنید به مارک هایی که می دانید مناسب شما هستند و البته محصول آنها را دوست دارید، پایبند باشید. وقتی فهمیدید به دنبال چه هستید، کار شما برای خرید بسیار آسان تر است.

برای چه مکان و موقعیت پیراهن مردانه میخواهید

آیا دوست دارید که گلف بازی کنید،یا به مهمانی بروید! هر کاری که دوست دارید وقت خود را صرف انجام آن کنید،باید بدانید که مطمئنا لباسی وجود خواهد داشت که می توانید کاملا متناسب با موقعیت خود تهیه کنید.

بررسی کیفیت پیراهن مردانه قبل از خرید

شما شایسته بهترین کیفیت هستید. اگر پیراهنی توجه شما را جلب کرد و شما عاشق رنگ، بافت و تناسب آن شدید بازهم یک نکته مهم وجود دارد و این نکته این است که باید به دکمه ها توجه زیادی کنید.

بیشتر پیراهن های مردانه دارای دکمه های پلاستیکی نازکی هستند که احتمال شکستن آنها وجود دارد، اما  دکمه هایی از جنس های مرغوب تر نیز وجود دارد که بسیار با کیفیت هستند.

10 نکته کابردی و مهم برای خرید پیراهن مردانه

به نخ های شل لباس توجه کنید. در صورت گم شدن دکمه های فعلی، داخل پیراهن را بررسی کنید تا دکمه های اضافی در پیراهن مردانه وجود داشته باشد. آیا دکمه ها در مقایسه با پیراهن محکم هستند؟ آیا دوخت به اندازه کافی متراکم است؟ همه اینها عواملی هستند که باید در نظر گرفته شوند.

حتی اگر پیراهن از یک شرکت معتبر و شناخته شده باشد، باز هم امکان وجود ایرادات تولیدی هست. مراقب باشید که هیچ درز بدون دوخت، زیپ معیوب یا سوراخ یا لکه بر روی پیراهن وجود نداشته باشد.

فروشگاه های مورد علاقه خود را بشناسید

قبل از اینکه به بوتیک بروید، بهتر است بدانید در کدام فروشگاه ها اقلامی که در فهرست خرید خود یادداشت کرده‌اید وجود دارد. اول از همه به فروشگاه های مورد علاقه خود بروید.بررسی کاتالوگ های آنلاین فروشگاه برای پوشاک مردانه باعث صرفه جویی در وقت شما می شود. برای خرید پارچه پراهن مردانه میتوانید به قسمت محصولات شیک باشیم مراجعه کنید.

پیراهنی را بخرید که واقعاً به آن نیاز دارد

برای خرید پیراهن مردانه به نیاز های خود فکر کنید و بعدا خرید خود را انجام دهید با انجام این کار بودجه خود را هدر نداده بلکه پیراهنی دارید که از آن استفاده خواهید کرد و فقط صرفا پیراهن را داخل کمد نگهداری نمیکنید.

با قانون باز پس گیری فروشگاه آگاه باشید

حتی وقتی تمام نکات بالا را رعایت می کنید، باز هم این احتمال وجود دارد که شما پشیمان شوید یا پیراهن مشکلی داشته باشد. اگر چنین است، مطمئن شوید که از قانون های مربوط به بازگشت کالا به فروشگاه اطلاع دارید و از آن راضی هستید تا بتوانید از هدر رفتن پول خود جلوگیری کنید.

نتیجه گیری

با توجه به جزئیات کوچک در لباس شما می توانید تفاوت بزرگی در نحوه ارائه خود به جهان ایجاد کنید. برای موفقیت، یک جنتلمن مدرن باید در نظر داشته باشد کیفیت بهتر از کمیت است. همه چیز را به حداقل برسانید و اجازه دهید شخصیت شما بدرخشد!

وقتی صحبت از مد می شود، باکلاس باشید اما هرگز از مد نیفتید! اگر بودجه و زمان شما اجازه می دهد، کمد لباس خود را با پیراهن مردانه مناسب برای هر فصل به روز کنید.

امتیاز دهید
nosrati
ارسال دیدگاه