6 نکته برای انتخاب مینی اسکارف مناسب استایل زنانه

6 نکته برای انتخاب مینی اسکارف مناسب استایل زنانه

مینی اسکارف که امروزه به عنوان یک اکسسوری دیده می شود، عموما با پوشش حجاب همراه است و هیچ تضادی با رعایت حجاب نخواهند داشت. از طرفی دیده می شود که خانم ها از آن به عنوان اکسسوری در فیلم های قدیمی  و هالیوودی استفاده می کنند. این نوع روسری ها که سایزشان کمی کوچکتر است ( ۷۵ سانتی متر در ۷۵ سانتی متر)، اثر خود را در دورهمی به جا گذاشت و تبدیل به ترندی شد که در تمام دنیا دنبال می شود.

۶ نکته برای انتخاب مینی اسکارف مناسب استایل زنانه

امروزه حجاب جزء لاینفک پوشش شده است. مینی اسکارف مناسب، با چاپ عالی و بافت لوکس، می‌تواند هر استایلی را متحول کند و کمی پیچیدگی و جزئیات الهام ‌گرفته از سبک کلاسیک می تواند از آن استایل کجذابی بسازد. خانه ‌های مد قدیمی چندین دهه است که چاپ امضای خود را به شکل روسری منتشر کرده ‌اند و در این فرآیند یک اکسسوری جاودانه ایجاد کرده ‌اند.

در ادامه این مطلب در خصوص اینکه مینی اسکارف ها مناسب چه استایلی هستند و کاربردهای دیگر آن به عنوان اکسسوری و نکات دیگر برای خرید آن توضیح داده شده است.

مینی اسکارف ها مناسب چه استایلی هستند؟

با هر استایلی اعم از رسمی و یا حتی کژوال می توان از مینی اسکارف استفاده کرد و استفاده از آن با مانتو های کتی، شومیز، پالتو و حتی پیراهن بلند استایل جذابی خواهد ساخت.

اما اگر در انتخاب مانتو مناسب برای مینی اسکارف تردید دارید، به این نکته توجه داشته باشید که ترکیب این نوع روسری های کوچک با مانتو های یقه بزرگ و یا مانتوهایی که در قسمت بالاتنه دارای تزئینات هستند بسیار عالی است. در ادامه روش های دیگر کاربرد مینی اسکارف در استایل زنانه نیز ذکر شده است.

استفاده به عنوان دستمال گردن

می توانید مینی اسکارف خود را به یک دستمال گردن ببندید تا استایل ظریفی داشته باشید. برای این کار مینی اسکارف خود را از وسط تا کنید تا به شکل مثلث در بیاید، سپس روسری خود را به سمت بالا بچرخانید تا در یک خط صاف قرار گیرد. روسری را محکم دور گردن خود ببندید و سپس دو بار انتهای آن را به هم ببندید تا در جای خود ثابت بماند.

6 نکته برای انتخاب مینی اسکارف مناسب استایل زنانه

در روش دیگر برای داشتن استایل و ظاهری کلاسیک می توانید روسری خود را از وسط تا کنید تا به صورت مثلثی درآید. سپس روسری را دور گردن خود بپیچید تا مثلث جلوی آن قرار گیرد. انتهای یک سر روسری را به انتهای دیگر آن به هم ببندید تا دور گردن شما شل شود.

در روش دیگری می توانید روسری خود را به شکل مثلث تا کنید تا ظاهری هندسی داشته باشید. روسری خود را از وسط تا کنید تا به شکل مثلث درآید، سپس لبه بالایی را به سمت بالا بغلتانید تا یک نقطه ۴ اینچی (۱۰ سانتی متری) از قسمت پایینی آن بیرون زده باشد. روسری را دور گردن خود بپیچید تا مثلث جلوی آن بنشیند، سپس دو سر آن را پشت گردن ببندید. ممکن است لازم باشد قسمت مثلث را هنگامی که روی گردن شما قرار گرفت، تنظیم کنید تا صاف قرار گیرد.

استفاده به عنوان سربند

یکی دیگر از کاربرد های مینی اسکارف استفاده از آن به عنوان تل یا سربند است. برای این کار کافی است روسری خود را بالا بکشید تا آن را به عنوان سربند بپوشید. روسری خود را از وسط تا کنید و سپس آن را بغلتانید تا در یک خط صاف قرار گیرد. موهای خود را به عقب به صورت دم اسبی ببندید و روسری خود را بالای سر و پشت گوش خود قرار دهید و سپس روسری را زیر دم اسبی خود ببندید تا در جای خود ثابت بماند.

6 نکته برای انتخاب مینی اسکارف مناسب استایل زنانه

استفاده از مینی اسکارف به این شکل یک ظاهر زیبا برای روزهای تابستانی است که هوا گرم است. البته سعی کنید از گوشواره های کوچک استفاده کنید تا این استایل برجسته شود.

استفاده از مینی اسکارف برای تزئین دسته کیف

کیف دستی خود را با روسری خود تزئین کنید تا برجسته شود. روسری خود را از وسط تا کنید، سپس آن را بغلتانید تا به صورت مثلث در یک خط مستقیم قرار گیرد. آن را دور بند کیف دستی یا کیف خود بپیچید و سپس آن را به صورت یک پاپیون بزرگ ببندیدگره بزنید. کاربرد مینی اسکارف به این صورت یک راه عالی برای جلوه دادن به یک کیف دستی قدیمی بدون صرف هزینه زیاد است.

هنگام انتخاب مینی اسکارف چه مواردی را باید در نظر گرفت؟

اگرچه مهمترین معیار به عنوان رنگ لباس در نظر گرفته می شود ، اما جزئیات دیگری مانند رنگ پوست اطلاعاتی است که انتخاب روسری را تسهیل می کند. توصیه می شود افرادی که دارای رنگ پوست سبزه هستند، رنگ روشن را ترجیح دهند. برای خرید پارچه مینی اسکارف در طرح ها و رنگ های مختلف میتوانید به قسمت محصولات شیک باشیم مراجعه کنید. با این حال ، خانمهای بلوند، باید به دنبال رنگ هایی نزدیک به رنگ های پوست خود باشند. بنابراین ، لازم است در انتخاب رنگ مینی اسکارف به رنگ پوست اهمیت دهید.

6 نکته برای انتخاب مینی اسکارف مناسب استایل زنانه

به کیفیت این نوع روسری ها هنگام انتخاب نیز باید مورد توجه قرار گیرد. وقتی ماین روسری ها با دست لمس می شود، باید یک بافت نرم داشته باشند. با توجه به این جزئیات، می توانید با یک مینی اسکارف ابریشمی کاملا شیک به نظر برسید. به این جزئیات باید توجه کنید زیرا ممکن است به خصوص در تابستان مشکلاتی ایجاد کند. در روزهای گرم تابستان، به نفع شما خواهد بود که یک پوشش از پارچه هایی را انتخاب کنید که عرق نمی کنند و رطوبت را به خود جلب می کنند.

چه چیزی را باید در ترکیب های مینی اسکارف در نظر گرفت؟

چه چیزی را باید در ترکیب های روسری در نظر گرفت؟ بسیاری از برند هایی که موفق شده اند برای هر فصل جدید با مدل های جدید روسری قلب زنان با حجاب را جلب کرده اند. برای فصل تابستان، مدل های مینی اسکارف رنگارنگ و با طرح قبلا موفق به ورود به مرکز توجه زنان شده اند.

محبوب ترین مدل های بسیاری از برند های با کیفیت در مد روسری تمرکز توجه زنان حجاب در طول سال است. مینی اسکارف هایی که از پارچه های ابریشمی طراحی شده اند، با بافت نرم و صاف خود، توجه را به خود جلب می کنند. همچنین مدل های مینی اسکارف کلاسیک برای کسانی که می دانند چه چیزی مناسب آنهاست و در انتخاب روسری از عادت خود دست نمی کشند، وجود دارد.

امتیاز دهید
nosrati
ارسال دیدگاه